Złóż zapytanie / Zamówienie


Transport
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Rodzaj odpadów
Wielkość/Rozmiar/Ilość
Przedział czasowy/okres
Lokalizacja
Oświadczenie o odpadach *
Oświadczam iż zlecone odpady nie zawierają materiałów niezgodnych z obowiązującymi przepisami.
Wyślij
Piaskowanie
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Rodzaj/przedmiot
Powierzchnia [m3]
Zabezpieczenie antykorozyjne
Lakierowanie
Wyślij
Twój koszyk jest pusty.

Usługi


Usługi transportowe

Dysponujemy samochodami ciężarowymi o ładowności od 4,5 do 10 ton. Posiadamy również dwa multikary o ładowności nie przekraczającej 2 ton. Oprócz samochodów wyposażonych w HDS oferujemy ciężarówki umożliwiające transport kontenerów na odpady KP7 (7m3), które to kontenery w zależności od zamówienia i upodobań klienta mogą zostać załadowane przez pracowników naszej firmy, lub pozostawione do dyspozycji zamawiającego. Zapewniamy transport takich materiałów jak np. gruz czy piasek.


Usługi komunalne

Posiadamy koncesję na świadczenie usług komunalnych w zakresie oczyszczania i wywozu odpadów. Oferujemy odbiór gruzu, odpadów poremontowych w dostarczonych przez nas kontenerach o pojemności 7 m3 lub Big-Bag'ach o pojemności 1,5 m3


Wykopy ziemne

Świadczymy profesjonalne usługi związane z wykopami ziemnymi. Dysponujemy koparkami kołowymi KOMATSU, idealnymi do wykopów pod kabel , fundamenty , do 2 m. Posiadamy także koparkę Zeppelin z łyżką 1,1m3 do wykopów przestrzennych, rozbiórki fundamentów. Dzięki naszym specjalnym pakietom zapewniamy państwu nie tylko wykonanie wykopu, ale również usunięcie związanych z nim odpadów.Zapraszamy do korzystania z naszych usług.